KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914151
nr 1291 4151
Benno Arzt
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -06, "Cykeltur i lingonskogen. Olja på duk, 50xc50, oramad
Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:20:29
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)